Świętuj przyjaźń pod chmurką!

Gdy posiadasz dom z ogrodem, z pewnością z chęcią korzystasz z możliwości, które Ci oferuje. Taki zakątek potrafi stanowić prawdziwy azyl, oazę spokoju lub świetne miejsce do spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Ogranicza Was jedynie lub aż pogoda. Niestety, z ogrodów najchętniej korzystamy latem, gdy zawsze jest ciepło, a szyki może pokrzyżować nam jedynie deszcz. A co z pozostałymi porami roku? Czy jest na to jakaś metoda?

PROMIENNIK PODCZERWIENI A ORZEWANIE ALTANKI

Posiadając własną altanę w ogrodzie, na pewno lubisz spędzać w niej czas. To miejsce, w którym przeczytasz ulubioną lekturę lub napijesz się wyśmienitej kawy. Może być również miejscem do spędzania miłych chwil w gronie bliskich. Okazuje się, że nie tylko latem można urządzać spotkania z przyjaciółmi. Trzeba jednak zadbać o komfortowe warunki.

Ogrzewanie altanki, to problem z którym często zmagają się właściciele takich obiektów. To miejsce na świeżym powietrzu, ale zadaszone. Okazuje się, że jest kilka sposobów na stworzenie w nim miłych i przyjaznych warunków. Jednym z nich jest promiennik ciepła. Jest to urządzenie, które reprezentuje alternatywny sposób ogrzewania. Wystarczy zamontować reflektor w odpowiednim miejscu, uruchomić go i cieszyć się doborowym towarzystwem!

Promiennik podczerwieni działa szybko, bo już w sekundę po uruchomieniu. W związku z tym, emitowane przez niego ciepło odczuwalne jest natychmiast! Przypomina ono promienie słońca, które delikatnie ogrzewają ciało. Reflektor ciepła nie wytwarza żadnego zapachu – jest bezwonny, w związku z czym nie będzie Was dekoncentrować. Dzięki niezwykle cichemu działaniu nie będzie również zakłócał rozmów. Promiennik ciepła posiada także niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie rzuca się w oczy. W pewnej chwili zapomnicie nawet o jego istnieniu.

SPRAWDZONY PROMIENNIK PODCZERWIENI

Jeśli myślisz o takim zakupie, który będzie świetny jako ogrzewanie altankipromiennik ciepła sprawdzi się tu rewelacyjnie. Sięgnij jednak po sprawdzone sprzęty. Godne polecenia są reflektory od TERM2000. Znajdziesz je w ofercie firmy Irsystem. Po więcej szczegółów zajrzyj na stronię firmy Irsystem – zapraszamy www.irsystem.pl