Piękna łazienka w nowoczesnej kolorystyce

Coraz częściej projektując wnętrza a w naszym domu poszukujemy ciekawej kolorystyki, łączymy różne kolory aby uzyskać ciekawy efekt.

W przypadku kuchni czy też łazienki możemy wybrać wiele interesujących modeli płytek które posiadają kolory przykładowo zielony czy też niebieski. Kolory te możemy połączyć z płytkami jasnymi, tworząc w ten sposób bardzo ciekawy efekt. Oczywiście najczęściej płytki kolorowe będziemy stosowali na ścianach, często podłogi pozostawiamy jednolite lub też łączymy kolory na podłodze na zasadzie szachownicy.

Piękna łazienka w nowoczesnej kolorystyce

Seria płytek Porcelano z Paradyża

Producenci płytek oferują bardzo ciekawe kolory, dobrym przykładem jest seria Porcelano z Paradyża, gdzie znajdziemy płytki w kolorze ciemnozielonym oraz ciemnoniebieskim. W kolekcji znajdziemy także kolory jasne, są to płytki Bianco oraz płytki Decor o motywach kwiatowych. Dzięki temu możemy połączyć różne kolory, różne wzory na naszych ścianach. Z pewnością nasza łazienka może wiele zyskać, Nie musimy tworzyć jednolitej kolorystyki, możemy w ten sposób zaznaczyć pewne elementy, które znajdują się w naszej łazience, przykładowo wykorzystać płytki kolorowe wokół lustra, stworzyć bardzo ciekawe zestawienia.

Są to płytki o wymiarach 10 x 30 cm lub 30 x 60 cm, dzięki temu łatwo jest je połączyć ze sobą, są to płytki gatunku I, co będzie istotne w przypadku układania, możemy dobrze je do siebie dopasować, zastosować wąską fugę co da efekt jednolitej ściany. Oczywiście możemy wykorzystać je na wiele sposobów, obudować nimi wannę, z czy też półki. Bardzo ciekawie wyglądają także w połączeniu z rodzaju dodatkami metalowymi, które możemy umieścić na naszej ścianie, w tym przypadku może być to kolor złoty czy też srebrny.

W kolekcji Porcelano znajdziemy płytki jasne, zielone, niebieskie jak również płytki posiadające Dekor kwiatowy, mamy możliwość stworzenia ściany niejednolitej, wykorzystać kolorowe pasy poziome czy też pionowe. Płytki z serii Porcelano znajdziemy na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PORCELANO/6556. Warto zwrócić uwagę iż są to płytki wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się w łazience jak również w naszej kuchni.