Kwiatowa dostawa. Jak zamówić bukiet w poczcie kwiatowej?

Nie możesz uczestniczyć podczas urodzin ważnej dla Ciebie osoby? A może chcesz przekazać jej podziękowanie lub przeprosić ją poprze wręczenie pięknego bukietu? W takim przypadku warto pomyśleć o poczcie kwiatowej!

Dzisiaj złożenie zamówienia na kwiaty z dostawą jest naprawdę bardzo proste. Można zrealizować je także przez internet. Jak to zrobić?

1. Wybieramy pocztę kwiatową

Aby złożyć swoje zamówienie na piękną wiązankę, w pierwszej kolejności konieczne jest wybranie poczty kwiatowej, która będzie mogła wykonać dane zamówienie. Teraz nie jest to trudne, ponieważ wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa „poczta kwiatowa” i dodać nazwę miejscowości, gdzie podarunek ma być doręczony.

2. Sprawdzamy ofertę poczty

Następny krok to zapoznanie się z florystycznym asortymentem poczty. Często mają one specjalnie wydzielone kategorie z kwiatami na różne okazje, na przykład na urodziny, rocznicę, dla ukochanej, dla mamy, dlatego można wtedy łatwo wybrać najlepszą propozycję. Podarunek może mieć postać bukietu, ale też flower boksa czy kwiatka doniczkowego. Do kwiatów można też dodać bombonierkę, maskotkę czy inne podarunki w ofercie.

3. Dołączamy bilecik do zamówienia

Do kompozycji kwiatowej kwiaciarnia może też dołączyć bilecik, w którym znajdą się życzenia oraz dane osoby, która złożyła zamówienie.

4. Wybieramy adres i termin dostawy

Dużym atutem poczty kwiatowej jest możliwość precyzyjnego wybrania terminu dostaw – dnia oraz godziny. Wybiera się je w specjalnym kalendarzu na stronie internetowej. Podajemy także adres, pod który ma zostać dostarczona kompozycja kwiatowa.

5. Opłacamy zamówienie

W ostatnim kroku opłacamy zamówienie – najlepiej zrobić to z użyciem serwisów szybkich płatności internetowych, które pozwalają na zlecenie błyskawicznej realizacji zamówienia. Informacja o zapłacie jest wtedy od razu dostarczana do kwiaciarni, która może przystąpić do wykonania bukietu.

Gdy także chcesz, aby pomogła Ci florystyczna poczta, kwiatowa dostawa Gdańsk to miasto, gdzie również zamówisz taką usługę!