Rafał Grzebin i firma Mestenza

Rafał Grzebin jest pomysłodawcą i założycielem firmy działającej w niszowej branży, mianowicie wypożyczalni luksusowych samochodów.

Pomysł na ten biznes nie wziął się znikąd: Grzebin od dawna pasjonuje się tematyką motoryzacji. Wszedł on ze swoją firmę w bardzo wymagający obszar, bo dotyczy samochodów wypożyczanych przez biznesmenów czy też pary biorące ślub, pojazdów, na zakup których wielu Polaków nie może sobie pozwolić. To wymaga wysokiego standardu obsługi klienta, czyli w gruncie rzeczy możliwości kontaktu klientów z firmą przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, a także precyzji w zarządzaniu biznesem oraz dbałości w utrzymaniu poziomu technicznego aut. Warto dodać, że wypożyczalnia Mestenza, mimo iż pochodzi z pięknego miasta Gdańsk, więc jest to główny teren jej działania, daje ofertę dostarczenia samochodu do praktycznie każdego zakątka Polski. Rafał Grzebin jest nie tylko sprawnym przedsiębiorcą, ale także blogerem, który z pasją pisze o świecie motoryzacji i swoich samochodowych wojażach (warto polubić fanpage’a bloga na Facebooku). Ponadto Grzebin prowadzi rozbudowane konto na Instagramie.

Rafał Grzebin i firma Mestenza

Czy opłaca się wypożyczyć samochód u Rafała Grzebina?

Zdecydowanie tak: wypożyczalnia Mestenza bardzo często oferuje różnorodne promocje i rabaty. Do tego auto można wypożyczyć choćby na jeden dzień, a to wespół z konkurencyjnymi cenami wynajmu sprawia, że niemal każdy Polak może poczuć się choć przez dobę jak amerykański bogacz jeżdżący nieziemsko luksusowym pojazdem marki Cadillac Escalade. Warto też rozważyć wynajem samochodu od razu z profesjonalnym kierowcy w sytuacji, gdy mamy przed sobą wieczór panieński albo studniówkę – podróż elitarnym autem będzie absolutnie niezapomnianym wrażeniem.

Wypożyczalnia Mestenza, którą efektywnie zarządza Rafał Grzebin, jest ciekawym przedsięwzięciem, dość oryginalnym, jeśli wziąć pod uwagę charakter świadczonych usług. Zachęcamy do zajrzenia na stronę firmową, a także na blog założyciela.