JAK OGRZAĆ KRYTE KORTY TENISOWE?

Gra w tenisa, szczególnie na odkrytych kortach może dostarczyć wiele przyjemności. Gdy nadchodzi zima, miłośnicy tego sportu przenoszą się do hal tenisowych, w których mogą utrzymać swoją sprawność, kondycję i rozwijać umiejętności. Czy można w ekonomiczny sposób ogrzać takie miejsce?

ODPOWIEDŹ BRZMI: PROMIENNIKI CIEPŁA

Promienniki podczerwieni to urządzenia, po które sięga coraz więcej instytucji, również tych sportowych. Powodów jest wiele. Najważniejszym z nich jest koszt ogrzewania, który jest relatywnie niski. Na takim korcie wystarczy, że panuje temperatura rzędu 15 stopni Celsjusza. Aby ją uzyskać, wystarczy sięgnąć po zestaw, charakteryzujący się mocą 36 kW. Za godzinę pracy takich urządzeń zapłacisz około 25 złotych. Co więcej promiennik ciepła jest urządzeniem ekologicznym. Przede wszystkim działa w oparciu o energię elektryczną. Kolejną jego zaletą jest to, że nie ogrzewa powietrza, a oddziałuje na konkretne osoby i przedmioty, znajdujące się w jego zasięgu. Dzięki temu, nawet przy otwartych drzwiach do atmosfery nie przedostaje się ogrzane powietrze. Następnym pozytywnym aspektem działania promienników jest ich szybkość. Można używać ich tak, jak światła – włączasz wtedy, gdy potrzebujesz, a gdy ogrzewanie staje się zbędne – wyłączasz je. Warto tu zaznaczyć, że ciepło wytwarzane przez reflektory odczuwalne jest już w sekundę po ich uruchomieniu.

KLUCZEM JEST MOC I USTAWIENIE

Promienniki ciepła powinny być dobrze dobrane do obiektu, w którym mają się znajdować. W związku z tym, ważna jest tu moc takiego zestawu. W tej materii warto zasięgnąć porady ekspertów, których znajdziesz w firmie Irsystem. Z ich pomocą przygotujesz efektywne ogrzewanie kortów tenisowych. Specjaliści nie tylko dobiorą model promienników, ale również zajmą się ich montażem i odpowiednim ustawieniem, co jest kluczowe dla odczuwalnego ciepła!

Zdecyduj się na promienniki podczerwieni już teraz – później sobie podziękujesz za tę decyzję!