W gabinetach kosmetycznych możemy skorzystać z zabiegów na cellulit

Obecnie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo popularne wśród kobiet, które chcą wyglądać szczupło i pięknie przez cały czas.

Niestety nie każda kobieta może się pochwalić idealną sylwetką, nawet jeśli stara się prowadzić zdrowy tryb życia, stosuje dietę i regularnie ćwiczy. Wiele kobiet zmaga się z cellulitem, a nie zawsze metody i preparaty do zastosowania samodzielnie w domu odnoszą zamierzony skutek. Wiele zabiegów w gabinetach kosmetycznych można stosować na okolice brzucha, pleców, ramion, ud czy pośladków. Sprzyjają one redukcji objętości głębokich złogów tłuszczu i tkanki podskórnej w różnych częściach ciała. Zabiegi, w zależności od rodzaju i obszaru, trwają zazwyczaj 35 minut lub nieco dłużej, a ich efektem jest napięty brzuch, elastyczna skóra oraz szczuplejsza talia, biodra i ramiona, a także redukcja widoczności cellulitu. Masaż endermologiczny jest stosowany głównie do walki z cellulitem i wymodelowania sylwetki. Po zabiegu następuje zmniejszenie objętości złogów tkanki tłuszczowej, zniwelowanie efektu nierówności skóry oraz poprawa napięcia i elastyczności skóry. Podczas takiego zabiegu w wyniku manipulacji i ucisku tkanek poprawia się krążenie, odpływ żylny i wzmacnia mięśnie, a pacjent odczuwa lekkość nóg. Pełny zabieg lipomasażu służy do redukowania cellulitu, przywracania napięcia skóry i zmniejszania ilości złogów tłuszczu w górnych i dolnych partiach ciała. Cała procedura zajmuje zaledwie 35 minut, ale po sesji pacjenci czują się bardziej smukli, atrakcyjni i mają harmonijny kształt sylwetki, skóra staje się jędrna i piękna, a cellulit wygładzony. Drenaż limfatyczny w przypadku obrzęku i cellulitu jest równie skuteczny. Zabieg ma na celu pobudzenie drenażu limfy i stopniowe pozbycie się cellulitu i toksyn.

Po kilku zabiegach znacznie zmniejsza się cellulit i przywraca harmonijny kontur nóg oraz ciała.

Takie zabiegi na cellulit opisane na Moment.pl z pewnością pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę. Takie procedury stosuje się również w celu przywrócenia jędrności skóry. Poprzez stymulację produkcji elastyny i kolagenu przywraca się odpowiednią gęstość skóry. Po kilku zabiegach klientka odczuje efekty w postaci bardziej elastycznej skóry i wyrzeźbionej sylwetki.