Proste pomysły, aby masaż był jeszcze lepszy

Jeśli miałeś przyjemność wykwintnego masażu, wiesz, że możesz czuć się świetnie.

Jednak z różnych powodów możesz nie być w stanie znaleźć najlepszych masaży. Bycie niedoinformowanym jest zwykle głównym powodem, dla którego ludzie nie mieli masażu. Bądź bardziej poinformowany, zapoznając się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi masażu.Zawsze bądź delikatny, kiedy przekazujesz komuś wiadomość. Nawet jeśli osoba, którą masujesz, skarży się, powinieneś unikać wywierania zbyt dużego nacisku na jej mięśnie i stawy. Jeśli nie zostałeś przeszkolony w terapii wiadomości, bardziej prawdopodobne jest, że zranisz ich, niż złagodzisz ich ból, używając większej siły.Podczas masażu nie zapomnij zwrócić uwagi na szyję i ramiona. Podczas gdy podczas masażu dużo uwagi poświęca się plecom, szyja i ramiona mogą również utrzymywać napięcie i stres. Poświęcenie czasu na ich masowanie przynosi wiele ulgi i może poprawić doznania podczas masażu.Dobrze się nawadniaj przez czterdzieści osiem godzin przed masażem. Wiele osób wie, że picie dużej ilości wody po masażu jest dobre dla wypłukania organizmu z toksyn i łagodzenia bólu mięśni. Picie dużej ilości wody przed masażem znacznie zwiększy działanie masażu i jego właściwości oczyszczające.Twój masażysta musi być w stanie dotrzeć do Twojej skóry, aby wykonać masaż, więc musisz być przygotowany na rozebranie się. Będziesz mógł to zrobić sam w pokoju, a bieliznę możesz zostawić na sobie. Proste pomysły, aby masaż był jeszcze lepszy

Po rozebraniu się i ułożeniu na stole do masażu pod prześcieradłem terapeuta wróci do pokoju.Unikaj wstrzymywania oddechu, gdy masażysta pracuje.

Możesz mieć bardzo bolesne węzły, ale terapeuta nie może ich skutecznie rozmasować, jeśli wstrzymasz oddech. Spróbuj oddychać przez ból mięśni i użyj kombinacji głębokiego oddychania i wizualizacji. Wyobraź sobie obszar i wyobraź sobie, że węzeł jest kawałkiem masła, topiącym się w ciepłym słońcu.Jeśli zachorujesz za każdym razem, gdy robi to przyjaciel lub współpracownik, jest dla ciebie nadzieja! Istnieją dowody na to, że masaże pomagają w wytwarzaniu w organizmie krwinek, w szczególności białych. Powoduje to mniej chorób, ponieważ wzmacniają układ odpornościowy i pomagają zwalczać wirusy.Przed rozpoczęciem masażu poinformuj swojego masażystę o wszystkich problematycznych obszarach, które masz. Jeśli tego nie zrobisz, możesz stracić połowę czasu masażu na obszarach, które wymagają dużo mniej pracy, aby czuć się dobrze! Ta komunikacja da twojemu terapeucie plan działania na ograniczony czas, jaki jest dostępny.Migrenowe bóle głowy są brutalne i mogą sprawić, że cały świat zatrzyma się, gdy zaatakują. Jeśli często doświadczasz migreny, powinieneś wiedzieć, jak bolesny może być ten stan. Na szczęście dobry masaż może wiele zdziałać, aby złagodzić ból i stres związany z migrenami.Jedną z najprzyjemniejszych czynności łączących dziecko z rodzicem lub inną ukochaną osobą jest masaż. Po prostu weź butelkę oliwki dla dzieci, zdejmij biżuterię i upewnij się, że masz ciepłe dłonie i zacznij od góry lub dołu. Wszystko, co robisz, może być przyjemne, jeśli jesteś delikatny.Jeśli walczysz z rakiem, może to naprawdę odbić się na twoim ciele. Prawdopodobnie czujesz się trochę przygnębiony, trochę niepokoju, zmęczenia i nudności po leczeniu i ogólnie postawionej diagnozie. Udowodniono, że masaż pomaga zwalczyć wszystkie te objawy, co może pomóc w walce nawet o wiele trudniej.Świetny masaż jest w zasięgu ręki. Zapamiętaj przeczytane wskazówki i dobrze je wykorzystaj. Wkrótce będziesz świetny zarówno w wykonywaniu, jak i otrzymywaniu masaży.